מאמרים »

בניית אתר

»

בניית אתר לעסק קטן

בניית אתר לעסק קטן

מרבית העסקים בארץ הם עסקים קטנים. רבים מעוניינם בבניית אתר אינטרנט שהולם את גודל העסק.
חברות מסוימות מציבות מחיר מינימלי לבניית אתר.
 
בתפנית בונים אתרי אינטרנט קטנים או גדולים בתשומת לב זהה. אתרים רבים החלו כקטנים וגדלו עם הזמן. האתרים הנבנים על ידינו מאפשרים הרחבה ללא גבול גם אם נבנו בתחילה כאתרים קטנים. אנחנו בונים אתרי אינטרנט תדמיתיים קטנים בעלי שניים או שלשה עמודים במקביל לפורטלים מרובי מערכות הכוללים פורומים, מערכות סקרים ועוד. השירות כולל אחסון האתר במחיר תחרותי.
 
נוכחות באינטרנט הופכת לחובה גם לעסקים קטנים שבעבר לא ראו צורך בבניית אתר. כיום, יותר מבעבר, לקוחות מחפשים עסקים באינטרנט. בעלי עסקים קטנים רואים שלרבים ממתחריהם יש אתרי אינטרנט. לקוחות אינם מסתפקים בפרסומת בדפי זהב. הם רוצים לדעת מה מציע העסק. הם רוצים לקבל מידע, לראות תמונות וסרטים, לעיין במפרטים ועוד. אין סיבה לנסוע לבית עסק רק בכדי לגלות שמוצר מסוים אינו קיים במלאי. מידע זה חייב להיות זמין ללקוח ומעודכן בכל עת. עסקים קטנים המתעלמים מהצורך של הלקוח לקבל מידע מקיף מפסידים למתחריהם שנערכו לדרישות אלה.
 
בניית אתר אינטרנט לעסק קטן יכולה להיעשות בעלות סבירה ואף נמוכה. רצוי שעסק קטן יציג את מכלול השירותים / מוצרים באתר. מומלץ לתאר את שירותי / מוצרי העסק. לקוח שקיבל מידע ראוי ירגיש בטוח יותר בהחלטותיו במיוחד בזמן בו ההיצע רב.
 
האינטרנט הוא הוא כלי שיווקי חשוב. אתר אינטרנט מהווה מרכיב שיווקי הכרחי בכל עסק, קטן כגדול.