מאמרים »

בניית אתר

»

הקמת אתרים לעסקים

הקמת אתרים לעסקים

אנחנו ב תפנית עוסקים ב בניית אתרים לעסקים מסוגים שונים. במקרים רבים בעלי עסקים מתקשים לאפיין את הנדרש לאתר בטיעון שאינם בקיאים מספיק בתחום האינטרנט. בעל עסק המעוניין באתר אינטרנט אינו אמור להבין בתחום זה בכדי לאפיין את האתר הנדרש. עליו להכיר את עסקיו ולתאר אותם כך שיהיה ניתן לתרגם את פעילותו לאתר אינטרנט פעיל ושימושי. תהליך בניית אתרים מוצלח מתאפשר תוך שיתוף פעולה מלא בין המזמין לבונה האתר. מידע רלוונטי, מאורגן היטב, הוא הבסיס לאתר מצליח. התהליכים הטכניים הכרוכים בבניית אתר הם המומחיות שלנו ואלה יבוצעו באופן הטוב ביותר כששיתוף פעולה זה קיים.

תהליך בניית אתרים אינו עוסק בתכנים עצמם אלה במבנה שאמור לספק את התכנים לגולשים. מתכנתי אתרים בונים מערכות הנותנות תשובות למגוון סוגי עסקים. כשמנתחים את הפעילות של עסקים מגיעים למסקנה שברוב המקרים העיסוק הוא סביב מוצרים או שירותים הניתנים לקיטלוג ואירגון בצורות שונות. עסקים רבים מעוניינים לרכז מוצרים בקבוצות. לעיתים הקבוצות משתייכות לקבוצות על. קיימים מצבים בהם לכל מוצר קיימים אביזרים נלווים אותם יש לקשור למוצר ולהציגם באתר בצורה ברורה.

תהליך בניית אתרים סובב סביב אירגון התכנים ויצירת הקשרים נכונים. תכנון נכון של המבנה מסייע בהמשך לגולשים לאתר במהירות את רצונם ובנוסף מסייע בתהליכי קידום אתרים במנועי חיפוש.

בניית אתרים עוסקת בתכנון וביצוע של מבנים הניתנים לתיאור תרשימי. שאלה נפוצה אצל לקוחות רבים היא האם בניתם אתר לעסק העוסק בתחום שלי?
שאלה זו אמורה להיות מופנית למעצב/ת. הם שייצרו את המראה הנדרש מאתר העוסק בתחום נתון. למרות ההבדל העיסקי אין הבדלים מבניים מהותיים בין אתרים המשווקים מוצרי קוסמטיקה לאתרים המשווקים מוצרי בניה או אתרים בכל תחום אחר. הרעיון הוא לתכנן מראש, בצורה יסודית את המבנה הנדרש וזאת בהתאם לאופי השירותים / מוצרים אותם מספק העסק שעבורו נבנה האתר.

 בתפנית אנו עוסקים ב בניית אתרים לתחומים מגוונים. בין הפרוייקטים שביצענו:

בניית אתרים למרפאות שיניים
בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים לקוסמטיקה
בניית מערכות תוכן לפורטלים
בניית פורומים
בניית אתרים למהנדסים
בניית מערכות ניוזלטר
בניית אתרים למשאבי אנוש
בניית אתרים לדודי שמש
בניית אתרי קניות
בניית אתרים
בניית אתרים לבתי דפוס
בניית אתרים לאלקטרוניקה
בניית אתרים להדרכה
בניית מערכות ניהול לפורטלים
בניית אתרי חדשות
בניית אתרים למתווכים
בניית אתרים לנדלן
בניית אתרים לחברות אבטחה
בניית אתרים למכללות
בניית אתרים בשפות שונות כגון רוסית, צרפתית, אנגלית, גרמנית ועוד..