מאמרים »

קידום אתרים

»

חברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים

חברות קידום אתרים מטפלות במכלול מרכיבים המסייעים לקליטה טובה של אתרים באינטרנט. התהליך אורך זמן ומצריך עבודה אינטנסיבית סביב מבנה האתר ותכניו. התהליך מתחיל בהגדרת הביטויים או המילים שיקודמו. התוצאה אמורה לגרום לאתר המקודם להופיע במקום טוב בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים כשבראשם גוגל.
 
לאחר בחירת ביטויי החיפוש מתחיל תהליך של בדיקת מבנה האתר. אתר בנוי נכון אמור לאפשר שליטה מוחלטת בכל מרכיביו. מרכיבים אלה כוללים הגדרת הקישורים, יצירה מהירה של עמודים חדשים, שליטה בתגים יעודיים לתהליך הקידום, שליטה בנתוני תמונות ועוד. במקביל, יש ליצור תכנים מותאמים לביטויים שנבחרו. למטרה זו ניתן להיעזר בשירותים של כותבי תוכן (קופירייטר). כותב התוכן לומד את נושאי האתר וכותב תוכן מקורי העוסק בתחומי האתר.
 
חברה לקידום אתרים מצויה בקשר עם בוני האתר וכותבי תוכן. החברה מנחה את בוני האתר בעניין שיפורים או שינויים שיש לבצע. כותבי התוכן מקבלים את רשימת הביטויים שנקבעה וכותבים עמודי תוכן חדשים שיאפשרו תהליך קידום מוצלח.
 
לא ניתן לקדם כל אתר בכל ביטוי. קיימים מילים וביטויי חיפוש שקשה לקדם עקב תחרות גבוהה. קשה לקדם אתרים חדשים תוך שימוש במילות חיפוש תחרותיות שבהן כמות התוצאות גדולה. במקרים אלה תציע חברת הקידום להתמקד בביטיים קלים יותר בתחילת התהליך. מרכיב הוותק של אתר באינטרנט משפיע על יכולתו להתמודד על ביטויי חיפוש תחרותיים. ככל שאתר מצוי ברשת זמן ארוך יותר ברשת קל יותר לקדמו.
 
חברות לקידום אתרים אמורות, בין יתר הפעולות, ליצור קישורים נכנסים לאתר המקודם. קישורים מאתרים אחרים מסייעים בקידום. קישורים נכנסים אמורים להמצא באתרים איכותיים. אתר איכותי הוא אתר המזוהה עם תכנים מקוריים וממוקדים. איכותו של אתר מורכבת מגורמים רבים.
 
שירותי הקידום המתוארים נמשכים על פני תקופה. לקוחות יכולים לבדוק את ביצועי התהליך על ידי ביצוע חיפושים תוך שימוש בביטויי החיפוש שהוגדרו.