מאמרים »

קידום אתרים

»

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן מתייחס לקידום אתר בתשלום לחברת גוגל. תכנית מודעות ממומנות של גוגל (Google Adwords) מאפשרת לכל בעל אתר להציב מודעה בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. התשלום מבוצע אוטומטית באמצעות כרטיס אשראי. התשלום הוא עבור לחיצות על מודעה (pay per click). מחיר לחיצה אינו קבוע ונסמך על התחרות הקיימת סביב מילת חיפוש רצויה.
 
ניהול פרסום מסוג זה מאפשר קביעת מילות חיפוש רצויות וגובה סכום מקסימלי אותו אנו מעוניינים לשלם ליום. המודעה תוצג בתדירות נמוכה יותר ככל שהסכום נמוך יותר.
 
תכנית קידום אתרים בתשלום  של גוגל (Google Adwords) היא פתרון טוב לאתרים חדשים. אתרים חדשים תחת שמות דומיין חדשים יופיעו בתחילת דרכם במיקומים לא רלוונטיים בתוצאות החיפוש. מודעות ממומנות הוא פתרון טוב לאתרים בקבוצה זו.
 
אנו בתפנית מגדירים עבור לקוחות חשבון זה ומסבירים את אופן הכניסה והניהול של החשבון. מעקב יומי ושימוש במילות חיפוש רצויות מביא ברוב המקרים לתוצאות טובות. יש לשים לב לתנודות במחיר הנדרש עבור קליק. בעל האתר יכול, בכל עת, להקפיא את התוכנית (קמפיין) ולהפעילו שוב בעת הצורך.
 
מערכת ניהול תוכן של תפנית מכילה מנגנון לקידום האתר. בעל אתר יכול לקדם את האתר שלו באופן עצמאי בתחילת הדרך. במקביל מומלץ להשתמש בתכנית מודעות ממומנות (בתשלום) לתקופה מוגבלת. עם חלוף מספר חודשים ניתן לבחון את התוצאות. במידה ותהליך הקידום העצמאי פעל כנדרש, ניתן להשהות את תכנית המודעות הממומנות.